Ватсьяяна Малланага : «Камасутра». Фрагменти

© М.М. МАХНІЙ ПСИХОЛОГІЧНА ДУМКА СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ. — К.: Blox.ua, 2010

Ватсьяяна Малланага : «Камасутра». Фрагменти

ТАЄМНИЦІ ЖІНОЧОЇ ПОВЕДІНКИ

Чоловік, що прагне завоювати прихильність жінки, помічає найтонші нюанси в її поведінці. Коли жінка байдужіє слухає закоханого, не реагує на його натяки, він має вдатися до послуг посередниці. Якщо після першої зустрічі жінка наважилася знову побачитися з чоловіком на самоті, то це надійний знак, що він оволодіє нею без особливих зусиль. Коли жінка часто приходить на побачення, але не дозволяє надміру вільно поводитися з собою, – отже, вона не ризикує йти далі звичайного флірту. І все-таки чоловік не повинен втрачати віри в успіх, бо людина за природою непостійна, вона може швидко змінювати власне рішення. Отож: навіть неприступна на вид жінка піде назустріч бажанню чоловіка, коли він підтримуватиме регулярне знайомство з нею.

Якщо вона ігнорує його залицяння, то шанси чоловіка майже нульові. У цьому разі він має вичекати, підтримуючи знайомство з жінкою, або ж йому слід скористатися послугами вмілої посередниці. Коли чоловік одержить рішучу відсіч, до того ж підкріплену лайкою,нехай він одразу відступиться і не намагається зблизитися. Але буває й так: на словах жінка відкидає домагання чоловіка, однак у її поведінці простежується симпатія до нього. Це означає, що він досягне свого, обравши іншу тактику.

Камасутра у камені. Кхаджурахо. Центральна Індія. Храмовий комплекс Х-ХІ ст.

Якщо у відлюдному місці жінка не дозволяє чоловікові нічого, крім випадкових доторків, то нехай він набереться терпіння, обійме її й простежить, чи відштовхне вона його сердито, чи тільки легенько відведе руку, натякнувши тим самим, що обійми приємні їй. Нехай він продовжує діяти, і не тільки рукою, а й стегнами. Коли і в наступні дні жінка із задоволенням сприйматиме його пестощі, то нехай чоловік знає: вона згодна на інтимний зв’язок. Але якщо жінка не з’являється на побачення після його перших сміливих спроб, треба звернутися до посередниці. Коли ж обраниця не з’являється на побачення кілька разів, а потім таки прийшла і дозволяє йому вільно поводитися з нею, то це вірна ознака, що вона наважилась на близькі стосунки.

Коли жінка доброзичливо сприймає знаки уваги і сама натякає чоловікові на взаємність, то нехай він буде впевнений, що заволодіє нею.

Прикмети доброзичливості жінки такі:

Жінка першою звертається до чоловіка під тим чи іншим приводом.

Вона прагне побути з чоловіком у відлюдному місці.

Жінка бентежиться, мова її невпевнена, а голос бринить.

Пальці на її руках спітнілі, а обличчя сяє від радості.

У відповідь на пестощі чоловіка жінка погладжує його.

Час від часу кохана, притиснувшись до нього, завмирає, немовби споглядаючи щось дивовижне, або ніби відпочиває у знемозі. Інколи вона опускає голову і припадає до стегон коханого; якщо він просить погладити їх, вона не заперечує. Часом кохана ніби випадково торкається певної частини його тіла, а коли він стискує стегнами її руку, жінка не віднімає її. Якщо кохана й після всього описаного не ризикує належати чоловікові, то наступного дня вона поводитиметься з ним так само.

Коли жінка не дає відсічі спробам чоловіка до інтимного зближення, не уникаючи при цьому побачень, але й не погоджуючись на часті зустрічі у відлюдному місці, то нехай він спробує діяти за допомогою її подруги або служниці. Якщо кохана не з’являється на побачення, нехай він звернеться до послуг посередниці. Якщо і в цьому разі вона не відгукнеться на заклик чоловіка, нехай він добре обміркує свої подальші дії.

Тепер про прелюдію до кохання. Чоловік спершу знайомиться з жінкою, розпочинає невимушену розмову, потім обережно дає їй зрозуміти, що небайдужім до неї. Коли вона прихильно сприймає його натяки, можна діяти сміливіше. Якщо жінка з першої зустрічі виказує довір’я й прихильність, то це значить, що чоловік досить легко оволодіє нею.

Коли жінка відверто натякає на свої почуття, то це теж: певна ознака того, що вона згодом належатиме йому.

Так само похітлива жінка, з якою завів розмову чоловік, висловлюючи підтекстом своє бажання, розглядається як партнерка, згодна на все. Природно, такі жінки різко відрізняються від тих, що демонструють мудрість, природність і сором’язливість у стосунках із чоловіками.

Переклад з санскриту Віталія Фурніки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*