Про подорожi

{index}

Любите подорожувати? Тодi радимо Вам завiтати на наш сайт avia.proizd.ua. Знайти найвигiднiшi квитки можливо тiльки там.

На перший погляд, подорож — це відвідування нових місць і (якщо ви відправляєтеся за кордон на волонтерську роботу), в той же час трохи повертаючись. Але під цим набагато більше, відкриваючи свої горизонти, щоб випробувати абсолютно різні культури, кухні і пейзажі. Хоча фотографії є ​​доказом того, що ви пішли і подивилися, саме трансформація, яка відбувається всередині, часто є найпереконливішим доказом важливості подорожей. Деякі стверджують, що це поблажливі витрати, витрачати гроші на поїздки, які можна було б витратити на накопичення позики на житло або «будівництво на майбутнє», але наркомани-мандрівники будуть обговорювати вагомі аргументи проти цього. Мова йде не про те, щоб поставити галочку в «списку відра» і про те, щоб мати можливість перерахувати всі країни, які ви відвідали, а про те, як подорож впливає на вас як особистість, на ваше взаємодія з іншими людьми і ваше людство по відношенню до решти світу. Тому, якщо вам потрібна невелика допомога, щоб переконати себе або інших, чому подорож варта того, ось десять причин, чому це важливо.

Це виводить вас з вашої зони комфорту. Незалежно від того, подорожуєте ви самостійно або в рамках організованого туру або розміщення добровольців, ви вступаєте в абсолютно новий світ, який може бути далеко за межами вашої зони комфорту. Можливо, ви ніколи не подорожували поодинці раніше, і якщо ви перебуваєте поруч з іншими людьми, крім вашої близької родини і друзів, ви відчуваєте себе заляканим. Але як тільки ви зробите вирішальний крок, ви, ймовірно, будете здивовані тим, що відбувається перетворенням. Швидше за все, ви будете упевнені, про яку ніколи не підозрювали, і зможете впоратися з труднощами, з якими ніколи раніше не стикалися.

Це ставить життя в преспективу. Якщо ви виросли з усіма зручностями сучасного світу і мали можливість піти в школу або навіть в університет, легко забути, що це не так для всіх в світі. Поїздки в інші країни, особливо в країни, що розвиваються, можуть стати серйозним пробудженням і поставити ваше власне життя в перспективі. Речі, які ви можете вважати само собою зрозумілим, наприклад, наявність гарячої води, сучасних приладів і можливість вчитися і отримати добре оплачувану роботу в кінці, доступні не всім, просто через те, де вони народилися. Ймовірно, ви по-новому оціните всі, що у вас є, і можливості, які життя відкриває вам.

Ви подружитеся з людьми з усього світу. Одна з кращих речей в подорожах — це, безсумнівно, дружба і зв’язку, які ви встановлюєте з людьми з усього світу. Ви можете бути здивовані тим, наскільки близько ви можете прийти до людей за лічені години, якщо вас зблизили обставини в країні, де немає нікого з вас. Працевлаштування добровольців — відмінний спосіб встановити міцні дружні стосунки, якщо ви працюєте для досягнення спільної мети не тільки з іншими мандрівниками, але і з місцевим співтовариством. Взаємодії, які ви будете мати, забезпечать неймовірне місцеве розуміння культурних традицій, вірувань і способу життя на рівні громади — то, чого ви просто не можете побачити по телевізору або в підручнику.

{/index}

Опубликовано Рубрики Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*